Jasper Grootveld van Optitune motor tuning en parts

User Rating:  / 6
PoorBest 

In 2005 zijn we begonnen met Optitune en zochten we een simpel, maar vooral goedkoop software programma voor het maken van facturen.

Sinds die tijd zijn we enorm gegroeid en toch gebruiken we nog steeds niet de maximale capaciteit van OSF. Naast het maken van facturen, hebben we in de loop der tijd de webwinkel laten koppelen, diverse specifieke aanpassingen laten maken en gebruiken we OSF nu voor onze totale boekhouding. Ook de kassa’s en pin apparaat in de winkel zijn een integraal onderdeel van OSF, waardoor het complete in en verkoop traject, alsmede de boekhouding goed onder controle is te houden en met 1 druk op de knop te overzien.

Momenteel zijn we de voorraden up to date aan het maken, zodat we deze via OSF bijhouden en op tijd orderen, maar we deze ook kunnen koppelen aan een status op onze website.

Kortom een totaal programma, met ongekende mogelijkheden. De super snelle ondersteuning die we krijgen, geeft ons een goed gevoel om dit programma bij iedereen aan te raden.

met vriendelijke groet,
Jasper Grootveld

_______________________________________________________________________

OptiTune Bike Performance
Nieuwe Haven 147 2801CV Gouda The Netherlands Rabobank 12.71.83.981 IBAN NL62 RABO 0127 1839 81

( +31 (0) 182 524387 4+31 (0) 182 524387 * This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. KVK: 24380934